Firemní akce
Akce pro skupiny

Restaurace v historickém centru Prahy

Event Manager: +420 257 223 410

Zveme vás do restaurace Relief v historickém centru Prahy. Restaurace se nachází v těsném sousedství Karlova mostu v prostorách kláštera Křižovníků s červenou hvězdou. Restaurace se nachází v unikátním sklepení tohoto areálu ze 13. století a je členěna do 5 místností. Ideální místo pro pořádání firemních a společenských akcí, pro klienty cestovních a event. agentur, rodinné oslavy, svatby, abiturientské večírky, promoce aj.

Prostory můžete využít jednotlivě i jako celek. Stačí nám sdělit Vaši představu a zajistíme jakýkoli druh pohoštění – menu a la carte, bufetové menu, degustační menu, slavnostní menu, raut. Spokojený zákazník je naší prioritou – gastronomii v našem podniku se snažíme koncipovat tak, aby pro Vás byla opravdovým zážitkem. Výběr čerstvých surovin je pro nás klíčový. Čeká na Vás příjemná obsluha, perfektní zázemí, tradiční české pivo a výběr kvalitních vín z Moravy. Vypracujeme pro Vás kompletní nabídku dle Vašich představ a cenových možností.

K dispozici je internetové připojení WiFi, elektrické zásuvky pro dobíjení, promítací plátno, videoprojektor a mikrofon. Dále jsme schopni zajistit doplňkové služby – výzdobu interiéru dle Vašeho přání, hostesky, degustaci vín za přítomnosti profesionálního someliéra, fotografa nebo Happybox, hudební program, barmanskou show aj.

Celková kapacita restaurace včetně horního baru je 120 míst. V případě rautů a večírků „kde nikdo neposedí“ 150 míst. Členitost a kapacita jednotlivých salónků viz níže.

V případě zájmu zavolejte na číslo +420 257 223 410. Rezervaci můžete také provést prostřednictvím e-mailu na adresu Relief.1@seznam.cz.

Členitost a kapacita restaurace

Menu musí být od 20 osob a výše jednotné. Výjimky jsou možné pouze s ohledem na stav aktuální obsazenosti restaurace a na druhu skupiny.

Veškeré nabídky pro skupinové, rautové menu, Vám dodá manager restaurace na uvedeném telefonní čísle nebo e-mailovém kontaktu. Pokud máte požadavky, které jste v naší nabídce nenalezli, neváhejte nás kontaktovat. Pokusíme se Vám splnit všechna přání.